oferta

Sesje dla osób prywatnych wykonywane w studio, plenerze lub ustalonej wcze??niej lokalizacji:
- zdjecia portretowe / beauty / metamorfozy
- zdjęcia do portfolio dla modelek / modeli
- sesja wizerunkowa
- zdjęcia dzieci
- zdjęcia rodzinne
- sesja ciąźowa
- sesja narzeczeńska
- wieczory panieńskie / kawalerskie
- plener ślubny
- studyjne zdjęcia ślubne
- reportaż z uroczystości rodzinnych
- zdjęcia  produktów, domów, mieszkań na aukcje internetowe.
W trakcie sesji istnieje możliwość skorzystania z usług profesjonalnej wizażystki, która zadba o makijaż i fryzurę oraz z mojej gaderoby w której można znaleźć kilkadziesiąt oryginalnych stylizacji.
Koszt sesji każdorazowo jest ustalny indywidualnie więc w przypadku zainteresowania proszę o kontakt mailowy lu telefoniczny.

Fotografia komercyjna:
- fotografia produktów
- zdjęcia reklamowe
- fotografia modowa
- reporta??e z imprez firmowych
- zdjęcia budynków, wnętrz, instalacji
- tworzenie dokumentacji fotograficznej
W celu uzyskania jak najlepszech efektów zajmuję się zorganizowaniem osób potrzebnych do realizacji sesji (modelek, modeli, wizażystek, stylistów), wyszukaniem odpowiedniej lokalizacji, zdobyciem potrzebnych rekwizytów oraz innych rzeczy potrzebnych do wykonania zlecenia na najwy??szym poziomie.
Przy wysyłaniu zapytania o koszt wykonania zdjęć proszę zamieścić moźliwie jak najwięcej szczegółów dotyczących zlecenia co pozwoli mi na możliwie szybka wycenę wykonania usługi.

Kursy i warsztaty fotograficzne:
 kursy indywidualne dla osób zaczynajacych swoją przygode z fotografią na których nauczysz się obsługi sprzętu i poznasz podstawowe zasady wykonywania zdjęć
- podstawy fotografii studyjnej na których nauczycie się samodzielnie pracować w studio fotograficznym
- kurs fotografii krajobrazu poświęcony podstawowym zasadom wykonywania tego typu zdjęć, nauce podstaw kompozycji oraz korzystania z filtrów.
- warsztaty fotografii studyjnej z zakresu portret, beauty, moda, akt w małych maksymalnie 4 osobowych grupach na których pokażę jak pracować ze światłem studyjnym oraz jak wspólracowac z modelką.
- spotkania fotograficzne organizowane w ciekawych miejscach z zapewnionymi z mojej strony doswiadczonymi modelkami w pieknych stylizacjach na których będziecie mogli poprawić swój warsztat fotograficzny, zrobic piekne zdjęcia i miło spędzic czas oraz wymienić doswiadczenia w gronie osób które podobnie jak Wy pasjonuję się fotografią.
Szczegółowe informację dotyczące w/w oferty znajdziecie Pństwo na stornie mojego studio oraz na Fanepage pod adresami:

www.stojakstudio.pl
www.facebook.com/stojakstudio


Inne formy współpacy:

- wynajem studio fotograficznego
- obróbka, retusz i przygotowanie zdjęć do druku
- wypożyczanie garderoby
- organizacja imprez typu wieczór panieński / kawalerski, urodziny w czasie których możecie się dobrze bawić robiąc sobie zdjęcia
- sesja typu "ZRÓB TO SAM"  na której udestępniam studio i sprzęt fotograficzny, ustawiam wszystko tak by Tobie pozostało tylko robic zdjęcia. Zostajecie sami w studio dobrze się bawiąc przy robieniu zdjęć, kóre po skończonej sesji otrzymujecie zgrane na płytę.

Jeżeli w powyższej ofercie nie znaleźliście tego co Was interesuje to proszę o wysłanie zapytania na adres mailowy a w odpowiedzi otrzymacie informację o mozliwości realizacji i kosztach.

Serdecznie zapraszam do współpracy.